Krása svetiel

Ak sa občas pozastavíte a pohľadom sledujete krásne osvetlené terasy rodinných domov, vedzte, že takto krásne osvetlenú terasu môžete mať aj vy. Nie je nič jednoduchšie ako kliknúť na www.veselevianoce.sk a pozrieť si naše produkty a dekorácie pre rôzne typy osvetlenia. Na našej stránke nájdete viacero druhov osvetlení pre rôzne príležitosti, či už sú to Vianoce alebo nejaké rodinné oslavy, svadby, poprípade párty a mnohé iné obdobné akcie. Pozrite si ponuku na www.veselevianoce.sk a vyberte si niektoré zo svetelných reťazí, závesov alebo svetelných hadíc, či svetelných cencúľov. Na našej stránke nájdete mnoho svetelných dekorácií, ktoré krásne dokážu vysvietiť vašu vonkajšiu fasádu či strechu rodinného domu alebo aj balkón, pokiaľ ste práve bytový typ.

žiarovka hruška

Nemusíte mať práve veľký rodinný dom na to, aby ste mali krásnu a útulnú terasu. Postačí vám aj balkón, ktorý vďaka našim dekoračným osvetleniam nadobudne úplne iný vzhľad. Snáď najobľúbenejším produktom u nás, sú špeciálne svetelné reťaze, ktoré sú určené predovšetkým na terasu no je možné ich využívať aj v interiéri kde si môžete vybrať svetelné reťaze v rôznych farebných variantoch. Všetky naše svetelné produkty sú LED produkty a práve svetelné reťaze, ktoré vám chceme dnes ponúknuť, sú vhodné pre osvetlenie terasy a obsahujú žiarovky, ktoré sa práve na takéto príležitosti a na tento typ osvetlenia najviac hodia. Tieto svetelné reťaze nájdete v našej ponuke v troch rôznych dĺžkach, kde si viete vybrať rôzny počet objímok pre tieto žiarovky a teda objímky E27.

svetelné reťaze

Samozrejmosťou je, že vám vieme vyhovieť v smere zabezpečenia presnej dĺžky tejto svetelnej reťaze, kde si vy viete vybrať presný počet týchto objímok E27 a teda presný počet žiaroviek. U nás si taktiež môžete zakúpiť aj originál LED žiarovky E27 4W, v prevedení VINTAGE, vo farbe svetla – teplá biela. Taktiež v našej ponuke nájdete LED žiarovky E27 2W, ktoré sú dostupné v rôznych farbách. Čo sa týka samotných svetelných reťazí, tieto si u nás viete zabezpečiť v 20 m dĺžke, 50 m dĺžke, ale taktiež 100 m dĺžke. Nezabúdajte práve na našu ponuku, kedy vám vieme zabezpečiť presnú dĺžku tejto svetelnej reťaze podľa vašich požiadaviek a prianí.