Módny trend – džiny

Dnešnej móde sa nekladú medze a je v nej možné snáď všetko. Dnešná móda je pre niekoho zvláštna, hlavne pre staršie generácie. Predlhé nohavice až na zem, roztrhané tapered jeans a tak ďalej. Pre mnohých z vás môže byť prekvapením, že vynašli niečo, čo jednoducho v skrini musíte mať. Taký kúsok je za mňa must-have. Džínsy sa nosia v dnešnej dobe veľa a to naozaj musím povedať. Je to pravda. V dnešnej dobe je každé obdobie trendy niečo iné. Ale je jasné úplne nadovšetko, že džínsy budú módne stále, nech už sa stane čokoľvek, verte mi. Džínsy totiž neboli módne iba teraz, ale nosili sa aj skôr v dobe starších generácií. Je ale pravdou, že neboli roztrhané.

dziny

To starším ľuďom v dnešnej dobe príde ako výstrelky a pohoršenie. Ja si ale myslím, že to tak vôbec nemusí byť. Každý si môže nosiť to, čo chce a nemusí sa obzerať na to, čo si povedia ostatní. Svoj život si riadime sami. Svoje hodnoty si riadime sami. A ak sa niekomu páčia dlhé sukne, môže si ich nosiť. Ak sa niekomu páčia Džínsy, tak si ich tiež môže nosiť. Pokiaľ sa niekomu páčia dlhé nohavice, crop topy a podobne, mal by ich nosiť.

dziny

Najdôležitejšie je, že vo vašom oblečení sa cítite vy sami dobre. Na ostatných vôbec nezáleží. To, že sa im vaše oblečenie nepáči, je iba ich názor, ale nie sú vo vašom tele. Práve vy sa môžete obliekať ako len chcete. Nemusíte mať obavy. Ja, keď sa mi niečo páči a chcem to nosiť, tak názory ostatných mám na háku. Ostatní by možno povedali, že by som sa mala obliekať podľa toho, čo je práve “trendy”, ale s tým zásadne nesúhlasím. Budem si nosiť to, čo chcem. Či už to sú Džínsy, tepláky, alebo dlhé nohavice. Je to iba moja vec, čo si na seba oblečiem. A rovnakým prístupom by ste sa mali riadiť aj vy, pretože ak sa týmto riadiť nezačnete, tak sa z toho za chvíľu úplne zbláznite, to mi môžete úplne veriť.