Ochrana na prvom mieste

Poškodený tovar, stratené produkty, zlé recenzie kvôli nekvalitnej ochrane vášho tovaru. Toto všetko je tou najväčšou a najstrašnejšou nočnou morou každého obchodníka. Sme tu pre vás my, spoločnosť Schoeller Allibert. Zničíme všetky vaše nočné mory a prinesieme vám len samé dobré sny. A nielen sny, ale skutočnosť. Naša kvalita je reálna. Ponúkame vám len tie najkvalitnejšie palety, kontajnery, debničky a mnoho ďalších úžasných vecí, ktoré určite každý z vás potrebujete. Jedným z našich skvelých produktov je napríklad IBC kontajner, ktorý sa postará o všetky vaše produkty. Je vhodný pre každý jeden priemysel.

ibc kontajner modrý

Či už to je farmaceutický priemysel, kozmetický priemysel, potravinársky priemysel, poľnohospodársky, textilný, chemický, či dokonca stavebný priemysel. Máme pre všetkých z každého rožka troška. Určite vás poteší, že naše atraktívne IBC kontajnery môžete dostať v rôznych veľkostiach. Napríklad taký IBC kontajner 600 l je to pravé pre váš podnik. Ešte viac atraktívne sú jeho farby, ktoré uchvátia nielen vás ale aj všetkých, ktorí sa na ten skvelý IBC kontajner pozrú. A najatraktívnejšie sú nízke ceny týchto skvelých IBC kontajnerov. Prvotriedna kvalita za nízku cenu.

ibc kontajner

To najlepšie zo všetkého je, že šetríte svoju peňaženku ale aj našu planétu Zem. IBC kontajnery sú vyrobené z recyklovaného a recyklovateľného materiálu. Naša spoločnosť Schoeller Allibert je známa tým, že vyrábame výrobky prvotriednej kvality z recyklovateľného a recyklovaného materiálu. Chceme pomôcť aj vám aj všetkým naokolo. Rozhodnite sa tak aj vy. Naše produkty chránia tie vaše a aj našu planétu. Ochrana je u nás na prvom mieste. Neváhajte a ochraňujte svoje výrobky aj vy pomocou tých našich. Ak si ich nechcete zakúpiť, tak si ich jednoducho požičajte. Je to také jednoduché a skvelé.