Potrebujete niečo presunúť? Využite plastové palety.

Či už potrebujete presunúť niečo z domu, poprípade máte firmu, kde presúvate rôzne veci, ako napríklad materiál, používate palety. Väčšinou sa používali drevené palety, no je lepšia verzia a nimi sú práve plastové palety na predaj. Načo zbytočne míňať peniaze za niečo čo nemusíte? Kúpením alebo prenajatím plastových paliet značky Schoeller Allibert si viete znížiť náklady. Pracovníci tejto firmy vám vedia presne určiť, čo práve potrebujete a urobia vám výpočet úspor, s ktorými budete určite spokojní. Sú to viacúčelové palety, ktoré majú dlhú životnosť, pretože sú vyrábané z vysokokvalitného čistého alebo prebrúseného polypropylénu. Vďaka nim sa tovar, či materiál dobre prepravuje a skladuje. Tieto palety sú stabilné, bezpečné a dokonca zvládnu uniesť aj vysokú záťaž.

Plastová paleta

Určite vymeňte drevené palety za plastové, pretože tieto palety nemajú žiadne nebezpečné hrebíky, neabsorbujú vlhkosť a ich hmotnosť sa nemení za žiadnych atmosférických podmienok. Počiatočná investícia je o niečo vyššia, ale keďže ich nemusíte často meniť, časom určite uvidíte ušetrenie svojich peňazí. Hmotnosť týchto paliet je nižšia ako pri drevených paletách. Máte v ponuke rôzne veľkosti, takže si viete vybrať presne také, aké potrebujete a zároveň na aký druh tovaru, či materiálu ich chcete použiť. Ak ste väčšia firma, viete si požiadať o vratné palety, no pokiaľ ste menšia firma, viete si ich zakúpiť a tak budú vašim vlastníctvom. V ponuke je viac ako 60 rôznych modelov týchto paliet. Nie sú len na jedno použitie, čiže ich môžete využiť viac krát, a budú stále v takom istom stave a udržia rovnakú hmotnosť.

Drevená paleta

Plastové palety nemusia byť vopred ošetrené ani fumingované, preto sú najlepšou náhradou drevených paliet. Sú vyrobené z recyklovaných materiálov a preto predstavujú lepšiu alternatívu aj z hľadiska nákladov. Ak si chcete palety kúpiť, máte na výber 66 modelov, no ak si chcete prenajať, máte na výber zo 4 modelov.