Som nešťastná

Vlastne vôbec neviem ako začať. Cítim sa strašne unavená a vyčerpaná. Vždy som išla do vzťahu s čistým štítom otvorená úprimná verná a to som čakala od náprotivkov. Som vo vzťahu 6 rokov. Môj priateľ má dcéru 8 rokov a nikdy neberie k nám. Celú tú dobu jazdí tam za malú a celú tú dobu ma to ničí xkrát sme o tom hovorili a zakaždým to bolo niečo ako malá nechce alebo je chorá atď. Po prvom roku mi bol s ex neverný raz možno raz, viem že ona na ňu stále čaká. Prisahal že ma miluje ale ja už to nejako od neho prestávam cítiť schválne som čakala či príde on sám a pobozká ma alebo objíme a čakala som týždeň po týždni sme sa o tom začali baviť že som nejaká divná ja mu to všetko povedala a on zase že ma miluje, vášnivo ma bozkával milovali sme sa….

z

Ale….. pripadá mi to vynútené…..A potom sú to také prkotiny zdanlivo, ktoré ma vždy dostávajú do kolien, napríklad keď si dal moju fotku na pozadí kontaktu a potom som si všimla že na pozadí jej kontaktu si dal veľmi peknú fotku, že si s tým dal prácu pritom na pozadí kontaktu žiadny fotky nikoho nemá iba mňa a jej. Môže sa tam kedykoľvek vrátiť môže tam byť stále ona je bohatá má všetko a napriek tomu tam nejde. Prečo? Prečo sú niekedy chvíle kedy sa stále bozkávame dotýkame milujeme a prečo príde obdobie týždeň 2, 3 kedy sa ma ani nedotkne nemá potrebu. Prečo až tak veľmi premýšľame prečo nie sú veci jasné prečo keď cítime že ten druhý už to nemá tomu nechceme uveriť, možno to má, možno sme to len zle pochopili treba ma skutočne svojim spôsobom miluje ale my máme nejaké svoje predstavy, ako by to malo vyzerať a ono to tak nie je a môžeme o tom hovoriť ale pokavaď tam niečo je zle tak on nám to aj tak nepoviem. Otázka znie veriť svojmu inštinktu?

z

Pretože keď cítim že niečo je zle tak to tak obvykle je….. Najhoršie je že si sa mi začína stávať troska a ja taká nikdy nebola. Som bola veselá nabitá energiou a teraz sa cítim strašne unavená a nič nechcem chcem spať napríklad nafurt ….. Strašne mi to berie energiu namiesto aby ma to do bio ten vzťah a pritom sa zdanlivo vôbec nič nedeje fungujeme normálne ale ja si hovorím či by ma jednoducho nebolo lepšie keby som bola sama na druhú stranu ho mám rada nechcem o neho prísť…