Výhody plastových dverí

Ak práve riešite výmenu dverí do vášho príbytku alebo potrebujete nové dvere do novostavby, pokojne sa obráťte na nás. Máme pre vás k dispozícii širokú ponuku dverí, ktoré navyše vieme prispôsobiť vašim predstavám a požiadavkám. Dvere vyrábame na mieru podľa rozmerov, ktoré sú zaznamenané našimi pracovníkmi. Vyberať si môžete z množstva zaujímavých dekorov. Ponúkame vysoko tepelno-izolačné dvere vyrobené z plastu za prijateľné ceny. Plastové dvere na mieru nájdete aj v prevedení, ktoré imituje svetlé či tmavé drevo ako aj v rôznych farbách, nielen v štandardnej bielej.

plastové dvere

Plastové dvere nie sú náročné na údržbu, vyžadujú si pravidelné čistenie pomocou klasického čistiaceho prostriedku. Vyznačujú sa dlhou dobou životnosti. Plastové dvere sa výborne hodia ako vchodové aj vnútorné dvere do jednotlivých miestností. Dodávame ich aj ako balkónové dvere či dvere na terasu. Ich popularita u bežných spotrebiteľov je značná. Vyberte si z našej ponuky, nechajte sa inšpirovať a rozhodnite sa pre dvere do vášho príbytku. Naši pracovníci prídu na miesto vašej požiadavky a odmerajú potrebné rozmery jednotlivých dverí. Dvere vyrobené na mieru vám dovezieme a zmontujeme, takže v priebehu niekoľkých dní od vašej objednávky sa môžete tešiť hotovému výsledku a s radosťou užívať nové dvere.

vchodové dvere

Vyrábame aj dvere so sklenenou výplňou, pričom sklo je nerozbitné a vieme ho dodať v čírom, mliečnom ako aj farebnom prevedení. Sklenené časti sa odlišujú svojou veľkosťou a tvarom u jednotlivých typoch dverí. Umožňujú prienik svetla a tým opticky zväčšujú daný priestor. V ponuke nájdete aj protipožiarne dvere, ktoré sa výborne hodia ako vchodové dvere do príbytku. Poskytujú záruku ochrany obyvateľov domu či bytu ako aj vášho majetku v prípade výskytu požiarnej udalosti. Zabraňujú preniknutiu ohňa a tým sa považujú za bezpečné. Vyberte si dvere podľa vašich predstáv. Dvere, ktoré vám vyhovujú.