Aj v Pezinku nájdete profesionálne krtkovamie

Pre čistenie potrubia a kanalizácií sú rozhodne vhodné profesionálne spôsoby krtkovania, buď vysokotlakové alebo elektromechanické, ktoré Vám ponúka ab-krtkovanie.sk v mnohých lokalitách. Vždy je to ekologické čistenie, za rozumnú cenu, s profesionálnym prístupom a výkonnou technikou. Súčasťou celej ponuky sú aj doplnkové služby vo forme inštalatérskych prác, preventívne programy zamerané na pravidelné monitorovanie potrubia a kanalizácie a odborné poradenstvo. Non stop služba je k dispozícii 24/7, dokonca aj cez víkendy a počas sviatkov, stačí zavolať, lokalizovať sa, opísať aktuálny stav a problém a počkať na príchod profesionálov s technikou.

nesprávny spôsob krtkovania

Podľa veľkosti objektu sa zvolí najvhodnejší spôsob krtkovania v Pezinoku, v domácnostiach a v malých prevádzkach je najvhodnejšie elektromechanické čistenie pomocou elektromotora a špeciálne upravenej špirály so zakončenia, ktorá rozbíja a uvoľňuje nečistoty. Veľkou výhodou je, že tento spôsob šetrí životné prostredie, dokonale prečistí rôzne priemery a nevyžaduje špeciálne úpravy, ktoré by navýšili cenu.

čistý odtok

Vysokotlakové čistenie je ideálne pre veľké prevádzky s dlhými potrubiami a kanalizáciami, jedná sa o princíp čistenia pomocou vodného čerpadla, výkonného motora, dlhej hadice a trysky. Rovnako ako u predchádzajúceho čistenia ide o ekologický princíp, krtkovanie nevyžaduje stavebné úpravy, rýchlo obnoví činnosť potrubia a výsledok je dlhotrvajúci.

Či už sa jedná o domácnosť alebo väčší objekt odborníci nedporúčajú domáce spôsoby krtkovania, sú neúčinne, zbytočne predlžujú čas upchávania odpadov a výsledok je vždy jednoznačný – havária. Ak sa už náhodou vyskytne, aj vtedy sa obráťte na ponúkanú služby, riešenie sa vždy nájde vo forme rýchlej a serióznej pomoci s profesionálnym prístupom, korektnou cenou, modernou technikou a rýchlym príchodom na miesto poškodenia.