Kolieska do domácnosti aj priemyslu

Otočné kolieska sú súčasťou v domácnosti ako napríklad stolička na kolieskach, detská postieľka na kolieskach alebo rôzny nábytok. Takisto sú otočné kolieska neodmysliteľnou súčasťou priemyslu. Množstvo spoločností a firiem používa transportné vozíky väčších či menších rozmerov, pri ktorých sú otočné kolieska dôležitou súčasťou na to, aby sme vozík mohli prepravovať rýchlo a pohodlne. Otočné kolieska nám dávajú možnosť prepravy produktov na vozíkoch bez použitia väčšej sily. A vedeli ste, že otočné kolieska dokážete kúpiť aj samostatne a nemusíte pri poškodení kolieska vymieňať celý vozík či nábytok?

otočné kolieska

Koliesko je malá časť, ktorá len dokáže ušetriť množstvo času a sily. Začneme otočnými kolieskami do domácnosti. Kancelárske stoličky sú samozrejmosťou. Otočné kolieska na stoličke v kancelárií dávajú možnosť presúvať sa bez nutnosti stavanie sa. Množstvo ľudí ale takisto využíva nábytkové kolieska aj na rekonštrukciu svojho nábytku. Otočné kolieska si mnohí kupujú najmä príchodom dieťaťa, kedy prerábajú detskú postieľku či iný detský nábytok použitím koliesok, aby bolo možné používať postieľku kdekoľvek v interiéri. Takýmto spôsobom môžete upraviť napríklad aj konferenčný stolík či skrine.

otočné kolieska

Samostatnou kategóriou sú priemyselné kolieska. Sú to pojazdné kolieska, ktoré sú upravené na náročnejšie podmienky ako napríklad kolesá pre vysoké teploty. Takisto sú populárne nerezové kolesá, antistatické kolieska či kolieska s polyuretánom. Pojazdné kolieska sú dôležitou súčasťou aj nemocničných priestorov. Takýto typ pojazdných koliesok musí byť prispôsobený na sterilné prostredie. Preto rozlišujeme aj pojazdné kolieska prístrojové hygienické. Na PKgroup.sk máte na výber veľké množstvo pojazdových koliesok, ktoré využijete ako na nábytok, tak aj v priemysle. Pokiaľ hľadáte kvalitné otočné kolieska, PKgroup.sk je tou najlepšou voľbou.