Alternatívna strava a zdravie

som ako si udržať štíhlu postavu Francúzke ženy majú na to recept . Ako vieme hovoria to aj Francúzke ženy že raňajky sú základ stravy ráno okolo 6 max 7 sa treba poriadne najesť do sýta obed pozvoľna ale hlavne oddelená strava a večeru majú minimálnu. Ja to uznávam. Aj moja obľúbená herečka nemecká má síce teraz v marci 80 rokov ale stále je svieža je to len stravou ona roky propaguje oddelenú stravu zato má aj energiu a vládze je to USCHI GLAS je to NEMECKÁ HEREĆKA je to môj LIBLING základ oddelenej stravy vynašiel DR.HAY pred veľa rokmi on sa tak vyliečil mal veľa zdravotných problémov je to top strava lebo do tejto skupiny môžete zaradiť aj VEGETARÁNSTVO AJ VEGÁNSTVO KEĎ VYNECHÁTE MASO ja som sa tak stravovala pred vyše 20 rokmi ale idem znovu na oddelenú stravu cítila som sa dobre. Ja mám momentálne chronický zápal pankreas, histamín tak idem na ozdravujúcu diétu idem skúšať jasné že hneď nie sú výsledky to tak po cirka dvoch a viac mesiacoch potom vám dám vedieť ako som na tom.

enzýmy na chudnutie

ZÁKLAD JE STRAVA!!! My ľudia sa všeobecne veľa prejedáme najviac obezity je na Slovensku a Čechy ale obezitu je aj v iných krajinách sveta ale nie až taká vysoká mierka ako u nás a v Čechách totálne epidémia . Len sa zamyslime že chudáci Ukrajinci hladujú za nejakého blázna nemajú čo jesť sú v zime ani lieky včera bolo dva roky od vojny na Ukrajine keď začala strašné koľko zbytočných životov a načo sú ľudom zbrane a toľká nenávisť veď si mohli spokojne nažívať ja viem že tam sú nepokoje roky od 2014 podstate je tam zlá situácia ale vojna je jeden veľký nezmysel. To len toľko. Vrátim sa k obsahu článku. PREČO ALTERNATÍVNA MEDICÍNA ČI METÓDA ALTERNATÍVNEJ MEDICÍNY TAK TIEŹ HOMEPATIE AKUPUNTÚTRY POMÁHAJÚ UZDRAVOVAŤ CHORÝCH LUDÍ.

zdravá maškrta

TÝTO LUDIA PRACUJÚ NA ŽIVNOSTENSKÝ LIST -ČO PONÚKA ALTERNATÍVNA MEDICÍNA DOVOD PRECO SA PACIET LUDIA OBRACAJÚ NA TAKÝTO SMER K NETRADIČNEJ METÓDE LIEBY JE VEĽMI VEĽA . Ja sama uznávam Alternatívnu medicínu vrelo odporúčam nezabúdajme na svoje zdravie máme ho len jedno. FIT až do 100 rokov bez liekov žili naši predkovia nie ako teraz ľudia samé lieky alebo TZV. Výživové doplnky samí jed. Môžete sa na mňa obracať som bývala výživová poradkyňa ale robím to aj teraz na objednávky tak BESTE FREUNDE liečme sa zdravou výživou roky.