Špeciálny masážny gél

Nuru masáž v Bratislave môžete vyhľadávať a navštevovať aj vy. Tento typ masáže nie je síce natoľko známy, avšak ponúka množstvo prínosov a benefitov. Pridajte sa aj vy k množstvu ľudí po celom svete, ktorí si prostredníctvom týchto masáží plnia svoje fantázie o dokonalom erotickom zážitku, na ktorý sa nezabúda. Nechajte tantrickú masérku, nech uspokojí vaše telo a dá vám pocítiť vašu výnimočnosť a originalitu. Prostredníctvom týchto masáží budete mať možnosť nahliadnuť do skrytých zákutí vlastnej mysle a spoznávať svoju sexualitu viac do hĺbky. Tešiť sa môžete na krásne mladé ženy, ktoré vám budú venovať svoj čas a ochotu, na luxusné priestory presiaknuté starodávnou indickou históriou, na milý personál i na cenovo a obsahovo atraktívne masážne tantrické programy.

masáž

Nuru masáž je špeciálny typ tantrických masáží, ktoré dostal svoje pomenovanie po masážnom géle, ktorý sa vyrába špeciálne pre účely tejto masáže. Nuru gél je vytvorený čisto na prírodnej báze a k jeho výrobe sa využíva špeciálny druh morských rias. To je jediný a zásadný rozdiel medzi nuru masážou a tantrickou masážou. Masérka si tento gél aplikuje na svoje telo a prostredníctvom dotykov a pohybov ho rozmaže po tele svojho klienta, čím sa medzi dvomi telami vytvorí kĺzavá vrstva, čo dodáva celému priebehu tantrického masážneho programu ten správny nádych.

masáž

Pridajte sa aj vy k tým, ktorí tento typ masáže vyskúšali a neoľutovali. Nuru masáže sa vykonávajú v tantrických masážnych salónoch, čo si možno predstaviť ako miesta, ktoré sú presýtené harmóniou a pokojom a ktoré sú tiež označované za oázy pokoja. Tento názov získali oprávnene, pretože ihned po vstupe dnu budete mať pocit, ako keby sa svet navôkol vás zastavil a vy odrazu začnete vnímať vlastné telo. Objednavajte sa prostredníctvom online rezervačného formulára.