Čerstvosť zaručená

Spoločnosť Schoeller Allibert je na trhu už dostatok rokov na to, aby nabrala potrebné skúsenosti pre výrobu plastových obalov rôzneho druhu. Na stránke schoelleralibert.com si môžete pozrieť bohatú ponuku rôznych plastových nádob ktoré sú vyrobené vo vysokej kvalite a sú pevné a dostatočne odolné. Spĺňajú všetky najvyššie kritéria pre dodržanie hygieny a teda aj z tohto dôvodu sú vhodné na uskladňovanie ale aj prepravu potravinových výrobkov. Nájdete tú mnohé rôzne IBC kontajnery, ktoré sú vhodné na prepravu vo veľkých množstvách tovarov a teda jedná sa o veľkokapacitné kontajnery, ďalej tu nájdete rôzne plastové palety, ktoré sú určené pre už spomínané kontajnery a teda konkrétne paletové kontajnery a v neposlednom rade tu nájdete rôzne príslušenstva určené pre tieto kontajnery.

preprava zeleniny

Nesmieme zabúdať ani na bohatý výber rôznych prepraviek, ktoré uľahčia samotnú logistiku a teda tu nájdete plastové prepravky, ktoré majú výhodu v uskladnení či už priamo v skladoch alebo v naskladnení pre nákladné vozidlá. Jedná sa o stohovacie a stohovateľné zasúvacie prepravky. V ponuke sú taktiež aj skladacie malé prepravky a prepravky určené pre nápoje. Pre uzatvorenie rôznych olejov alebo iných potravinových komodít tu máme k dispozícii rôzne vedrá, rôznej objemovej variante, ktoré je možné si objednať s vekom ale aj bez.

čerstvé ovocie

Z nášho množstva produktov si môžeme napríklad pozrieť pevné paletové kontajnery a teda plastové kontajnery. Tieto kontajnery sú vyrobené prevažne pre uskladnenie a prepravu potravín, z tohto dôvodu sú navrhnuté tak, aby ich tvar minimalizoval kontamináciu uskladneného/ prepravovaného tovaru. Pri výrobe samotnej sme dbali na to, aby tieto plastové kontajnery mali jednoduchý dizajn, bez zbytočných zárezov a výstupov a teda sa jedná o umývateľné a stopercentne hygienicky udržateľné plastové kontajnery, ktoré vám zaručia 100% bezpečnosť pri uskladnení a preprave akýchkoľvek potravín.