Kúpa a predaj spoločnosti

Sro na predaj je určená a pripravená pre potenciálnych záujemcov o podnikanie. Ak vnímate, že toto je pravý čas na to, aby ste realizovali svoje plány a túžby ohľadom podnikania a aktivít s ním spojenými, neváhajte a poďte do toho. Naša spoločnosť a služby, ktoré poskytujeme sú vám k dispozícii v prípade, že nemáte čas a energiu zaoberať sa celým postupom zakladania spoločnosti. Daný proces je pomerne zdĺhavý, vyžaduje si istú znalosť zákonov a dodržanie stanovených krokov, ktoré vedú k samotnému založeniu spoločnosti.

uzavretie obchodu

Bez ohľadu na to, v akej sfére ste sa rozhodli podnikať, pri zakladaní spoločnosti s ručením obmedzeným sa nevyhnete legislatíve v našej krajine, ktorú je potrebné dodržovať a postupovať v súlade. V našej ponuke firiem, ktoré sú určené na predaj, nájdete spoločnosti, ktoré sú už zapísané v živnostenskom a obchodnom registri, ako aj evidované na príslušnom daňovom úrade. Majú pridelené identifikačné čísla, ktoré ich oprávňujú k vykonávaniu podnikateľskej činnosti. V prípade záujmu o spoločnosť, ktorá je určená na predaj, nás neváhajte kontaktovať. Následne dohodneme podrobnosti a po dodaní potrebných dokumentov a podpísaní zmlúv, už zostáva zodpovednosť na nás.

rozhodnite sa pre podnikanie

Tím našich profesionálnych pracovníkov pracuje tak, aby vám bolo umožnené začať podnikať v čo najkratšej dobe, spravidla v priebehu niekoľkých pracovný dní. Znie vám to lákavo? Presne toto ste potrebovali a hľadali? Dostať sa k vlastnej spoločnosti a rozbehnúť podnikanie bez vybavovania, možných komplikácii a komunikácie s jednotlivými inštitúciami? V tom prípade ste tu na správnom mieste. Celý proces je navyše možné uskutočniť formou online, takže nemusíte nikde chodiť a všetko vybavíte z pohodlia vášho domova. Tešíme sa na spoluprácu s vami. Ponúkame možnosti, ktoré stoja za to. S nami sa to vyplatí. Prajeme vám príjemný štart do vášho podnikania.