Plastové obálky a ich využitie

Plastová obálka vám zaručí, že zásielka sa dostane na miesto určenia v poriadku a neporušená. Vďaka čiernej fólii vo vnútri sa nemusíte obávať, že by niekto sledoval, alebo vide jej obsah. Zaručuje tak absolútnu diskrétnosť. Plastové poštové obálky sú vhodné na množstvo druhov tovaru, no najčastejšie sa využívajú na posielanie a balenie všetkých druhov oblečenia. Okrem toho, že umožňujú rýchle zabalenie bez zbytočného odpadu, na rozdiel od nespratných kartónových krabíc šetria aj miesto. Tým ušetríte aj v skladových priestoroch a získate viac priestoru pre ponúkaný tovar. Preto sú poštové plastové obálky už niekoľko rokov tou jedinou voľbou pre veľkoobchody, ale aj menšie prevádzky.

Poštová zásielka.

Plastové obálky môžete kúpiť v balení po 100, 50 alebo 10 kusov, podľa toho, čo je pre vás výhodnejšie. Veľkosť a4 poskytne vhodné balenie pre posielanie väčších aj menších predmetov. V prípade, ak sú obálky z klasickej fólie vypredané, budú nahradené obálkami z recyklovaného materiálu, avšak v oboch prípadoch je sila fólie aj jej rozmer totožný. V prípade záujmu si môžete vyberať z niekoľkých farebných prevedení, rozmerov a veľkostí balenia. K dispozícií máte biele, ružové, zelené, modré a oranžové varianty, pričom sú s uchom alebo bez.

Balík.

Rozmery sú taktiež veľmi rôznorodé, najmenšie sú 175x255mm, ale ak máte v pláne posielať zásielky vo väčších rozmeroch, určite si vyberiete obálky o veľkosti napríklad 550x750mm alebo 900x550mm. Cenová ponuka je rovnako ako jednotlivé typy plastových poštových obálok veľmi rozmanitá. Najmenšie obálky v balení po 10ks môžete zakúpiť už od 0,81€ za celé balenie, poprípade 0,76€ za balenie. Väčšie typy obálok sú cene približne od 4€ do 12€, a tie najväčšie si zakúpite zhruba za 15-30€. Ak máte záujem o tieto plastové poštové obálky, tak určite neváhajte a zakúpte si ich na od firmy 2pack. Takú širokú ponuku a výhodné ceny len tak ľahko inde určite nenájdete.