Masáž je prospešná

Viete, ako veľmi užitočná je meditácia? Poďme sa na to spolu pozrieť. Ľudí vždy hľadali niečo, čo by im pomohlo zbaviť sa stresu. Jedna varianta je nechať si predpísať antidepresíva od doktora. Ale predsa len najlepšie je do seba žiadne prášky nepchať a radšej riešiť stres prírodnou a prirodzenou cestou, pokiaľ to ide. Pokiaľ hľadáte niečo, čo by vás zbavilo stresu a dlhodobo to pôsobilo, tak dnešný článok by vám mohol pomôcť a poradiť. Viete, čo je meditácia pre začiatočníkov?

med

Niekto by si možno mohol povedať, že je to obyčajná vec, ale meditácia naozaj pomáha, mám to vyskúšané a našťastie to funguje. Tiež som bojovala so stresom po pôrode a našťastie som našla meditáciu. A odvtedy je všetko inak. Nestresujem sa ako predtým, a keď už áno, tak dobre viem, ako so stresom bojovať. Občas mám aj deň, keď sa mi nechce nič robiť a pripadá mi všetko hrozné a strašné, a že nič nemá zmysel (ako napríklad včera). Ale aj na toto mi meditácia pomáha. Zhlboka dýcham a sústredím sa iba na seba. Po meditácii mi vždy je lepšie. A viete, čo tiež pomôže na takýto jednodenný krátkodobý splín? Potešiť samú seba nejakou maličkosťou (treba si kúpiť niečo, čo máte rada, či už je to oblečenie, šaty a podobne) a tiež sa dobre vyspať.

med

Včera som práve nemala svoj deň. A pozrite sa. Dnes už je to lepšie a cítim sa o dosť lepšie. Je to super pocit. Takže tieto veci mi vždy zaberajú. A som rada, že už viem, ako nad stresom vyzrieť, nie ako predtým, keď som v tom úplne tápala, bola som bezradná a utápala som sa v depresiách. A ani som nemala chuť hľadať žiadne riešenie. Pokiaľ neviete, ako správne meditovať, môžete sa pozrieť napríklad na internet alebo sa prihlásiť na meditačné sedenie, kde zakaždým medituje viac ľudí. A možno sa na tomto sedení aj s niekým zaujímavým zoznámite, kto vie. Dôležité je sa nestresovať kvôli úplným blbostom.