Netreba sladené nápoje, čistá pitná voda zaženie smäd dokonalo

Zamestnanci spoločností a firiem, ale aj podnikatelia musia pracovať v každom počasí, napríklad aj počas horúcich letných dní, keď sa teploty šplhajú vysoko nad normál, čo v súčasnosti nie je nič výnimočné. V takých dňoch treba vo zvýšenej miere dbať na to, aby sme pili dostatok vody, čím zabránime kolapsu organizmu. Prísun čistej pitnej vody je základný predpoklad zvládnutia náročných dní v letných mesiacoch, ktoré prinášajú záťaž organizmu a bez pitného režimu ich jednoducho nezvládneme. Podľa zákona majú zamestnávatelia povinnosť pri určitých podmienkach zabezpečiť zamestnancom dostatok pitnej vody, ktorá im bude k dispozícii vo vyhovujúcej kvalite.

Pohár vody a ušetrené financie

Nie je však nutné kupovať výdajník vody balenú vodu v plastových fľašiach, na trhu sú k dispozícii výdajníky vody. Spoločnosti nemusia mať obavy, že by ich tento spôsob zabezpečenia pitného režimu zruinoval, bezbarelové výdajníky pitnej vody patria k nízkonákladovým. Jeho inštaláciou dokážete zabezpečiť chladenú filtrovanú vodu alebo teplú či v izbovej teplote po celý pracovný týždeň. Okrem čistej vody je možné objednať si aj výrobník sódy, ktorý zabezpečí prísun perlivej vody, teplej alebo studenej. Obaly sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré odolávajú aj poveternostným podmienkam.

V horúcich dňoch je voda poklad

Výdajníky sa dajú pripojiť na vodovod či iný zdroj pitnej vody a vy už nemusíte zháňať ťažké barely vody, hľadať miesto na ich uskladnenie, ale budete mať k dispozícii čistú vodu bez vysokých nákladov. Možnosťou sú aj stolové výdajníky, ktoré majú robustnú konštrukciu, elegantné prevedenie a možnosť stáť samostatne. Sú vhodné do každej kancelárie či firmy. Ich súčasťou sú aj filtračné zariadenia a úpravne vody. Úspora financií je tak až na 50% bežných nákladov. Výhody sú v odbúraní platenia za faktúry za vodu v plastových fľašiach, žiadne objednávky ani nosenie barelov či ich výmena za plné, nepotrebujete voľné skladovacie priestory a celé zabezpečenie pitného režimu bude oveľa jednoduchšie.