Nerozumiem tomu

Som po druhom rozchode – no rozchode… prvýkrát sme spolu „chodili“ štvrť roka a rozišiel sa cez sms, teraz ma nechával v tom, že má len asociálnu chvíľu a že sa určite ešte uvidíme… takže ma držal, ale balil dievčatá na IG a na Tinderi. Na zoznamke ma blokoval, aby som nevedela… keď som ho konfrontovala, bolo mu to jedno. U mňa mi teraz na druhýkrát, ešte pred týmto… vyznával city… trvalo mesiac, kým mi naservíroval túto jeho chvíľu, keď chce byt osamote, ale určite sa uvidíme. Z každodenného kontaktu naraz úplné ticho. Bolo mi z toho zle psychicky aj fyzicky… tak som si povedala, že toto trápenie vyriešiť raz a navždy a zavolala som mu…

s

povedal mi, že keď sa vidíme, je to pekný, pretože sme dvaja skvelí ľudia, nejaké šmajchlovačky a tak…pak, Že si so mnou kedykoľvek rád napíše alebo sa uvidí, ale zo teraz má tú svoju chvíľu… potom zrazu otočil a povedal mi, že k nemu mám city a on ich tam nemá tak z toho dôvodu to medzi nami pauzuje (mesiac pred týmto hovorom mi tu vylieval srdiečko o jeho citoch ku mne). No a nakoniec to zavŕšil tým, že mi úplne chladné povedal, že teraz nemá potrebu sa na mňa obzerať, ani mi písať, ako sa mám.. na to som mu odpovedala, že to mi úplne stačí a maj sa ahoj… a išla som a zmazala nás vzájomne na IG. Prečo by ma mal sledovať, keď ho ani nezaujíma, ako sa mám.

s

Odvtedy – je to už mesiac… nič.. absolútne prázdno. Par dni po tom, čo som nás zmazala, si na IG zamkol profil – asi aby som mu tam nepozerala – celý čas bol verejný, rád sa ukazoval… no ani raz, sa mi nepozrel na stories, jednoducho nič. Neviem, či je vôbec možné, že niekto, kto vám tvrdí, ako vás má rád, ako je to medzi vami bezpodmienečné a to až tak, že je to pre neho viac, než milujem ťa – nebol nikdy zamilovaný… hovorí vám, ako si rozumiete, ako ho sex priváty Privatportal s vami baví, ako je rád, že sa po rozchode už zase vídate (aj keď teraz už nevzťahovo – čo chcel on, že vraj už vzťah nechce, pretože ma má rád a nechce mi zase ublížiť.