Život v čistote

Patrí upratovanie k Vašim nie práve najobľúbenejším činnostiam? To je pre nás úplne pochopiteľné a presne z toho dôvodu sme tu pre Vás my a naša firma, ktorá Vás zbaví povinnosti upratovania. Nebaví Vás namáhavé umývanie okien, ktoré trvá celú večnosť? S tým si už hlavu lámať nemusíte! Jednoducho nás stačí kontaktovať a objednať si naše služby. Vaše okná ešte nikdy neboli čistejšie než po našich službách. Presvedčte sa sami a neoľutujete. Nemáte čas na pravidelné upratovanie a Váš domov vyzerá ako po výbuchu? To pre nás taktiež nie je žiadny problém! U nás si môžete objednať aj pravidelné upratovanie, ktoré zahrňuje všetky činnosti, ktoré si pri upratovaní prajete. Utieranie prachu, vysávanie, tepovanie nábytku či kompletné vyčistenie a dezinfekcia kúpeľne – toto a aj ďalšie služby môžete očakávať od našej spoločnosti.

upratovacia služba

Pokiaľ máte obavy ohľadom našej spoľahlivosti, tak by ste nemali prehliadnuť recenzie na našu spoločnosť, ktorú nám zanechali bývalý či aj stály klienti, ktorí sú s našimi službami vždy maximálne spokojní. Túto maximálnu spokojnosť garantujeme aj Vám a všetko čo musíte spraviť pre to, aby ste sa dočkali našich služieb je kontaktovať nás. Kontaktovať nás môžete telefonicky či e-mailom – následne si stačí dohodnúť obhliadku počas, ktorej sa dohodneme na úkonoch, ktoré si prajete vykonať a taktiež aj či ide o jednorázové upratovanie alebo si prajete s nami spolupracovať aj v budúcnosti.

čistota

Pôsobíme hneď v niekoľkých mestách na Slovensku a aj Vy môžete využiť našich služieb naplno kedykoľvek sa pre to rozhodnete. Nechajte nepríjemnú robotu na tých, ktorí berú upratovanie ako relax a Vy sa tak pokojne môžete vrátiť, už do čistého domova. Toto je ponuka, ktorá sa jednoducho neodmieta v žiadnom prípade. Využite ju aj Vy naplno a zbavte sa jednej nepríjemnej povinnosti raz a navždy.