Byť húževnatý až do staroby

No čo ako športujete zarezávate ako včielky ako často cvičíte alebo sa venujete nejakým športovým aktivitám lebo sa mi nezdá nevidím tehličky na bruchu. Mám overený spôsob chudnutia je hlavne strava ale aj niektoré druhy ovocia a zeleniny. Napríklad ovocie GREPY, ANANÁS lebo obsahujú enzýmy ale nie vhodné pre ľudí čo majú HISTAMIN lebo ho zvyšujú . Ale to nie podstate na teraz v článku. Teraz sa zameriavam na pohyb, šport lebo je ho nedostatok len jeme a jeme ľudia nakupujú ako po nebohom samé škodlivé veci. Nič zdravého samé sladené malinovky, džúsy samí hnoj viem že každý nemá možnosť si pestovať svoje tak sa snažím aspoň kupovať viac zeleniny, ovocia, obilniny a strukoviny.

avokádo zbožňujem

Jaj chcem kúpiť niekedy stroj na výrobu zmrzliny sú rôzne cenové kategórie a robiť doma zmrzlinu a nie jesť tie hnusné umelé zmrzliny. Nie som skúpa kúpiť zmrzlinu v lete ale je to samá farba umelé prášky síce už v tejto dobe sa vyrábajú vraj bez vajec a mlieka ale keby sme to videli tak to zaručene nejeme ako taká farebná voda plná emulgátorov odpad ľudia pri nej vysedávajú a jedia ako nič. Ja si radšej kúpim organické ovocie bio alebo mrazené a urobím si keď aj ručne pretlačím ovocie a dám zamraziť nepotrebujem žiaden cukor navyše. Veď cukor je aj v ovocí aj v zelenine my ľudia ho jeme na kilá a to je nebezpečné cukor je pre telo jed jedine keď občas ale odporúčam na miesto cukru med či brezový cukor alebo hnedý surový cukor biely je hnus.

jesť zeleninu

Ja by som nepovolila ani predávať určitej skupine sladkostí či nápoje sladké ani energetické nápoje je to otrava. Ba dokonca určitý cukor je aj v strukovinách či obilninách . Ja roky pijem čaj ,kávu bez cukru ja jedine si kúpim občas bio čokoládu ale radšej mám ovocie banány ale aj iné. Chcem si kúpiť set kníh DOBA JEDOVÁ. Tie sú zamerané čo jeme čo je v kozmetike a podobne ako si my ľudia zanášame organizmus chemickými látkami potom sme stále chorý či už alergie či iné civilizačné choroby. Teraz bude koniec Fašiangov bude pôst idem zase na vegetariánsku kuchyňu ale chcem natrvalo no pri mojej mamke je to ťažké je mäsová ja nie. Nie je to ani zdravé . Mali by sme mať my ženy pás ako osa a muži na bruchu vypracované svaly .Dnešný muži nič nevydržia sú ako placky bez sily a zápachu aj ženy sa nevedia ani hnúť hnilé vysušené slivky. Teraz v marci bude tanečná SCHOW LET.DANCE na Markíze a je tam stará herečka BRZBOHATÁ a tá ma vyše 70 rokov. Mali by sme si brať príklad a tancovať do sýta.